WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Label
lv: Etiķete

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Security
lv: Drošība

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par
