WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक
