WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक

en: About
ne: बारेमा
