WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Security
nl: Beveiliging

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over

en: Registration
nl: Inschrijving
