WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Label
nn: Etikett

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av
