WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Label
pl: Etykieta

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Changed
pl: Zmieniono

en: About
pl: O stronie

en: Registration
pl: Rejestracja
