WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Label
ro: Etichetă

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre
