WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Label
ru: Метка

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Security
ru: Безопасность

en: Changed
ru: Изменение

en: About
ru: Информация

en: Registration
ru: Регистрация
