WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Label
sk: Označenie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o

en: Registration
sk: Registrácia
