WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: About
sq: Informacione
