WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Label
sv: Etikett

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Security
sv: Säkerhet

en: Changed
sv: Ändrad

en: About
sv: Om

en: Registration
sv: Registrering
