WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
