WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి
