WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ
