WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Label
ug: بەلگە

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: About
ug: ھەققىدە
