Webex Client (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Machine name
az: Maşın adı
