Webex Client (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Custom
cs: Vlastní

en: Code
cs: Kód

en: Machine name
cs: Strojový název
