Webex Client (1.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Status
es: Estado

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Custom
es: Personalizado

en: Code
es: Código

en: Scope
es: Ámbito

en: Machine name
es: Nombre de sistema
