Webex Client (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Custom
he: מותאם

en: Code
he: קוד

en: Machine name
he: שם מכונה
