Webex Client (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Code
ast: Códigu
