Webex Client (1.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Client ID
da: Klient ID

en: Code
da: Kode

en: Make default
da: Gør til standard

en: Scope
da: Dækning

en: Machine name
da: Internt navn
