Webex Client (1.0.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Administration
ro: Administrare

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Code
ro: Cod

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Access Token
ro: Token de acces

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
