Webex Client (1.0.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Code
sv: Kod

en: Scope
sv: Omfattning

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
