Webex Client (1.0.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Administration
eo: Administrado

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Code
eo: Kodo
