Webex Client (1.0.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Code
km: កូដ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
