Webex Client (1.0.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Code
pl: Kod

en: Scope
pl: Zasięg

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Connected
pl: Połączony
