Webex Client (1.0.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Code
sl: Koda

en: Machine name
sl: Strojno ime
