Webex Client (1.0.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Code
ta: நிரல்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
