Webex Client (1.0.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Administration
tr: Yönetim

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Code
tr: Kod

en: Machine name
tr: Makine adı
