Webex Client (1.0.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Administration
vi: Quản lý

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Code
vi: Mã

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Connected
vi: Đã kết nối
