Webex Client (1.0.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Code
eu: Kodea

en: Machine name
eu: Makinaren izena
