Webex Client (1.0.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Code
hu: Kód

en: Scope
hu: Hatókör

en: Machine name
hu: Programok által használt név
