Webex Client (1.0.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Administration
is: Stjórnun

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Code
is: Kóði
