Webex Client (1.0.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी
