Webex Client (1.0.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Code
pt: Código

en: Scope
pt: Escopo

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Access Token
pt: Token de Acesso
