Webex Client (1.0.4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Code
el: Κωδικός

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
