Webex Client (1.0.4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: Administration
et: Haldus

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Code
et: Kood

en: Scope
et: Ulatus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
