Webex Client (1.0.4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Administration
lt: Administravimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Code
lt: Kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
