Webex Client (1.0.4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Code
ne: कोड

en: Machine name
ne: मशीन नाम
