Webex Client (1.0.4) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Administration
ru: Администрирование

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Code
ru: Код

en: Make default
ru: Установить по умолчанию

en: Scope
ru: Ограничение

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Connected
ru: Подключено

en: Access Token
ru: Ключ доступа

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
