Webex Client (1.0.5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Administration
ca: Administració

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Code
ca: Codi

en: Scope
ca: Àmbit

en: Machine name
ca: Nom-màquina
