Webex Client (1.0.5) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: ID
hi: आईडी

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Code
hi: कोड

en: Machine name
hi: मशीन नाम
