Webex Client (1.0.5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Code
hy: Կոդ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
