Webex Client (1.0.5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Status
it: Stato

en: Administration
it: Amministrazione

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Code
it: Codice

en: Scope
it: Portata

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
