Webex Client (1.0.5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Administration
ja: 管理

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Code
ja: コード

en: Scope
ja: スコープ

en: Machine name
ja: システム内部名称
