Webex Client (1.0.5) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Administration
oc: Administracion

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Code
oc: Còde

en: Machine name
oc: Nom sistèma
