Webfactory (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: title
ar: عنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Prefix
ar: سابقة

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: List
ar: لائحة

en: Language
ar: اللغة

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Updated
ar: التحديث

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Host
ar: المستضيف

en: Up to date
ar: محَدَّث

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Database name
ar: اسم قاعدة البيانات

en: Port
ar: منفذ

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Site configuration
ar: إعدادات الموقع

en: Apply
ar: تطبيق

en: Deploy
ar: نشر

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Synchronize
ar: تزامن

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Database configuration
ar: إعدادات قاعدة البيانات

en: Entities
ar: الكيانات
