Webfactory (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: List
bg: Списък

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Updated
bg: Обновено

en: content type
bg: тип на съдържание

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Host
bg: Хост

en: Up to date
bg: Обновено

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Profile
bg: Профил

en: Database name
bg: Име на базата данни

en: Port
bg: Порт

en: Site configuration
bg: Настройки на сайта

en: Apply
bg: Търси

en: Database configuration
bg: Конфигуриране на базата данни
