Webfactory (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: List
bs: Izlistaj

en: Language
bs: Jezik

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Theme
bs: Tema

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Profile
bs: Profil

en: Database name
bs: Naziv baze podataka

en: Site configuration
bs: Konfiguracija stranice

en: Apply
bs: Primjeni

en: Database configuration
bs: Konfiguracija baze podataka
