Webfactory (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: title
gl: título

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: List
gl: Lista

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Updated
gl: Actualizado

en: Theme
gl: Tema

en: content type
gl: tipo de contido

en: Mail
gl: Correo-e

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Host
gl: Anfitrión

en: Up to date
gl: Actualizado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Profile
gl: Perfil

en: Database name
gl: Nome da base de datos

en: Port
gl: Porto

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Token
gl: Símbolos

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Site configuration
gl: Configuración do sitio

en: Apply
gl: Aplicar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Bundle
gl: Paquete

en: Drupal user
gl: Usuario de Drupal

en: Database configuration
gl: Configuración da base de datos

en: Entities
gl: Entidades
